INCSOSKatılım Bedelleri
KATILIM BEDELLERİ

KATILIM BEDELLERİ

 

Erken Kayıt Geç Kayıt
02 Mayıs 2021- 19 Temmuz 2021 20 Temmuz-1 Eylül 2021
PhD-Doktora ve Üstü MA or MsC-Yüksek Lisans ve Altı PhD- Doktora ve Üstü MA or MsC-Yüksek Lisans ve Altı
Sözlü Sunum 400 200 500 TL 250 TL
Poster 250 150 300 200
Ek Yazar 150 100 200 150
 

Online Sunum

200 150 250 200

Yukarıdaki ücretler sadece kongre katılım bedelleridir. Ayrıca şartların uygun olması halinde davetli konuşmacıların dışındaki katılımcıların arzu etmeleri halinde uçak bileti, konaklama, rehberlik, yemekler, servisler vs. hizmetler için tur firmasına ödeme yapması zorunludur.

Katılım Ücretine dahil olanlar :

– Yaka kartı

– Katılım belgesi (tüm yazarlar için)

– Özet ve tam metinlerin yayınlanması. Özet kitapçığın dışındaki yayınların hangi araçlarla olacağı yazarların tercihlerine bağlıdır.

– Kongre promosyonları (Çanta, Kalem, Bloknot vb.)

​-Salgın dolayısıyla kongremiz gezi programı yapamamıştır.

İPTAL KOŞULLARI:

​* Son özet gönderim tarihine kadar iptal talebinin gönderilmesi halinde yatırılan katılım bedelinin % 90’ı iade edilmektedir.

​* Son özet gönderim tarihi sonrasında iptal talebi gönderilmesi halinde yatırılan katılım bedelinin % 10’u iade edilmektedir.

​Kongreye herhangi bir sebeple katılmamış olanlara sertifika verilmesi, çalışmaların yayınlanması veya ücret iadesi söz konusu değildir.

NOT: 

Her yazar bir katılım ücretiyle en fazla 2 bildiri sunabilir. Kongreye katılacak her yazarın katılım ücreti ödemesi gerekmektedir.

Çok yazarlı bildirilerin ilk yazarı tam sunum ücreti, (kongreye katılsın yada katılmasın) 2. ve sonraki yazarlarının her biri de sözlü sunum ücretinin yarısını öder. Aksi halde ödeme yapmayan yazarın ismi ilgili bildiriden çıkarılır.

Bir yazarın bir bildiride 1. Yazar, bir başka bildiride 2. olması durumunda yalnızca tam sözel sunum ücretini ilk yazar ücreti olarak ödemelidir.

Katılım Ücreti Hesap numaraları:

Rezervasyon, bilgi, ödeme ve kongreyle ilgili her türlü ihtiyacınız için aşağıdaki numaradan arayabilir veya info@incsos.org / incsosevent@gmail.com email adreslerine yazabilirsiniz.

İletişim numarası:

İLETİŞİM

Rezervasyon, bilgi, ödeme ve kongreyle ilgili her türlü ihtiyacınız için aşağıdaki numaradan arayabilir veya emaille ulaşarak sorabilirsiniz.

incsosevent@gmail.com, info@incsos.org